BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘nauji butai vilniuje’ kategorija

Naujos statybos butai Vilniuje

2013-05-20

Nauji butai vilniuje vilioja patraukliais pasiūlymais, reprezentaciniais bukletais, išsamiais aprašymais bei didelėmis nepriekaištingos raiškos nuotraukomis. Tačiau kokius vertinimo kriterijus pasirinkti, kad įsigytumėte butą pagal savo individualius poreikius?
Namą supanti aplinka
Galima tik pasidžiaugti, kad ryškėja tendencija daugiabučius statyti erdvesniuose sklypuose,  nuošalesnėse sumaniai apželdintose arba natūralios gamtos susiformavusiose vietovėse.  Juk miestiečiai būna taip išsiilgę gamtos prieglobsčio arba arti namų esančio vandens telkinio. Populiariausi butai vilniuje ten, kur išvystyta miesto infrastruktūra, tačiau galima mėgautis nedrumsčiama ramybe. Atkreipkite dėmesį, ar kieme yra lauko pavėsinė laisvalaikiui praleisti, suoleliai pailsėti bei vaikų žaidimų aikštelė, smėlio dėžė. Įdomios sūpynės, spalvotos karstynės padės vaikams išlikti veikliems bei energingiems, o tėveliams nereikės vaikų vežti iki artimiausio prekybos centre esančio žaidimų kambario.
Buto išplanavimas
Patogus buto išplanavimas – vienas iš pagrindinių kriterijų, renkantis būsimą būstą. Jeigu erdvės suskirstytos logiškai, kambarių dydžiai atitinka būsimų šeimininkų poreikius, tikėtina, kad tokie butai vilniuje bus išparduoti itin greitai. Šiomis dienomis ypatingai vertinamos didelės erdvės, kuriose mielai susirenka visa šeima ir drauge leidžia jaukius vakarus bei lietingus savaitgalius. Didžiausiais naujų butų išplanavimo trūkumais dažniausiai įvardijama maža virtuvė, dirbtinai įspraustas sandėliukas bei sujungtas tualetas su vonia.
Energinis naudingumas
Nauji butai vilniuje pasižymi aukščiausios klasės energiniu naudingumu. Paprastai tariant, įsikėlus į tokio pobūdžio būstą, jums neteks permokėti už būsto šildymą, neturėsite problemų dėl kiaurų ar pelijančių sienų. Tai ypač aktualu jaunoms šeimoms, kurios siekia užtikrinti komfortiškas sąlygas visiems šeimos nariams bei savo finansus valdyti taupiai ir efektyviai.
Saugumas
Didžiausia naujus butus įsigyjančių asmenų auditorija – anksčiau minėtos jaunos šeimos. Tėveliai ypatingai rūpinasi savo atžalomis, todėl jiems svarbu, kad namo aplinka būtų saugi. Vaizdo kameros – privalumas, tačiau tvarkinga aplinka bei saugus būstas – būtinybė. Nauji butai vilniuje parduodami tik tuomet, kai baigiama techninė apžiūra, kurios metu įsitikinama namo stabilumu, integruojamų sistemų tvirtumu bei elektros paskirstymo saugumu.
Butai vilniuje dygsta kaip grybai po lietaus. Kai sostinėje pasirinkimas didelis, pirkėjai tampa reiklesni ir atsargesni. Bet juk geriau šiek tiek ilgiau paieškoti, racionaliau įvertinti tikrąją būsto vertę nei įsigyti butą, dėl kurio vėliau tektų gailėtis.

Rodyk draugams

Nauja būstų mada: mikroloftai

2013-03-26

Jau beveik šimtmetį Vakarų šalyse egzistuojanti loftų mada Lietuvą pasiekė ne taip jau seniai  - vos prieš keletą metų Lietuvoje ėmė rastis pirmieji loftai. Tačiau jau šiandien pastebėtume, jog nauji butai Vilniuje bei kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose statomi daugiausiai būtent loftų stiliumi. O ir pačių loftų paklausa, nepaisant skeptikų komentarų, yra labai didelė. Apleistose gamyklinėse patalpose įrengiami modernūs ir erdvūs butai kainuoja gana panašiai, kaip ir nauji butai paprastuose gyvenamuosiuose rajonuose, tad nenuostabu, jog loftų paklausa šiandien yra gana didelė.
Tačiau lygiagrečiai moderniems erdviems loftams, Lietuvoje ėmė sparčiai populiarėti taip vadinamieji mikroloftai. Kaip ir paprasti loftai, šie taip pat yra įrengiami senose gamyklinėse patalpose, jų erdvė taip pat nėra skaidoma sienomis, o pagrindinis jų skirtumas yra jų dydis. Jeigu standartinio lofto plotas gali užimti nuo 90 iki 160 kvadratinių metrų, tai mikroloftas paprastai projektuojamas  40 -60 kvadratinių metrų dydžio.
Toks erdvaus lofto virsmas į mikroloftą yra gan įdomus reiškinys ir ypatingai stebina šių naujų būstų paklausa – šiandien stebima tendencija, jog miikroloftai savo populiarumu pradeda lenkti tradicinius erdvius loftus.
Iš vienos pusės, tokį mikroloftų populiarumą nulemia ir jų kaina: dvigubai mažesnis būstas ir kainuoja kone perpus pigiau, tačiau savo moderniu stiliumi jis nė kiek nenusileidžia tradicinio dydžio loftui. Statistiškai mikroloftai ypač mėgstami viengungių bei jaunų žmonių tarpe,  kas taipogi yra gana logiška: juk gyvenant vienam ar dviese nereikia tokios didelės erdvės kaip šeimai su keliais vaikais. 

Rodyk draugams