BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2013

Naujos statybos butai Vilniuje

2013-05-20

Nauji butai vilniuje vilioja patraukliais pasiūlymais, reprezentaciniais bukletais, išsamiais aprašymais bei didelėmis nepriekaištingos raiškos nuotraukomis. Tačiau kokius vertinimo kriterijus pasirinkti, kad įsigytumėte butą pagal savo individualius poreikius?
Namą supanti aplinka
Galima tik pasidžiaugti, kad ryškėja tendencija daugiabučius statyti erdvesniuose sklypuose,  nuošalesnėse sumaniai apželdintose arba natūralios gamtos susiformavusiose vietovėse.  Juk miestiečiai būna taip išsiilgę gamtos prieglobsčio arba arti namų esančio vandens telkinio. Populiariausi butai vilniuje ten, kur išvystyta miesto infrastruktūra, tačiau galima mėgautis nedrumsčiama ramybe. Atkreipkite dėmesį, ar kieme yra lauko pavėsinė laisvalaikiui praleisti, suoleliai pailsėti bei vaikų žaidimų aikštelė, smėlio dėžė. Įdomios sūpynės, spalvotos karstynės padės vaikams išlikti veikliems bei energingiems, o tėveliams nereikės vaikų vežti iki artimiausio prekybos centre esančio žaidimų kambario.
Buto išplanavimas
Patogus buto išplanavimas – vienas iš pagrindinių kriterijų, renkantis būsimą būstą. Jeigu erdvės suskirstytos logiškai, kambarių dydžiai atitinka būsimų šeimininkų poreikius, tikėtina, kad tokie butai vilniuje bus išparduoti itin greitai. Šiomis dienomis ypatingai vertinamos didelės erdvės, kuriose mielai susirenka visa šeima ir drauge leidžia jaukius vakarus bei lietingus savaitgalius. Didžiausiais naujų butų išplanavimo trūkumais dažniausiai įvardijama maža virtuvė, dirbtinai įspraustas sandėliukas bei sujungtas tualetas su vonia.
Energinis naudingumas
Nauji butai vilniuje pasižymi aukščiausios klasės energiniu naudingumu. Paprastai tariant, įsikėlus į tokio pobūdžio būstą, jums neteks permokėti už būsto šildymą, neturėsite problemų dėl kiaurų ar pelijančių sienų. Tai ypač aktualu jaunoms šeimoms, kurios siekia užtikrinti komfortiškas sąlygas visiems šeimos nariams bei savo finansus valdyti taupiai ir efektyviai.
Saugumas
Didžiausia naujus butus įsigyjančių asmenų auditorija – anksčiau minėtos jaunos šeimos. Tėveliai ypatingai rūpinasi savo atžalomis, todėl jiems svarbu, kad namo aplinka būtų saugi. Vaizdo kameros – privalumas, tačiau tvarkinga aplinka bei saugus būstas – būtinybė. Nauji butai vilniuje parduodami tik tuomet, kai baigiama techninė apžiūra, kurios metu įsitikinama namo stabilumu, integruojamų sistemų tvirtumu bei elektros paskirstymo saugumu.
Butai vilniuje dygsta kaip grybai po lietaus. Kai sostinėje pasirinkimas didelis, pirkėjai tampa reiklesni ir atsargesni. Bet juk geriau šiek tiek ilgiau paieškoti, racionaliau įvertinti tikrąją būsto vertę nei įsigyti butą, dėl kurio vėliau tektų gailėtis.

Rodyk draugams