BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Būsto pardavimo sėkmė iš pirmų lūpų

Gyvename įspūdžių ir įvaizdžio laikais. Todėl nenuostabu, kad bet kurioje srityje sėkmė labiausiai lydi tuos, kurie geba tinkamai pristatyti tiek save, tiek aplinką. Butų pardavimas – jokia išimtis. Čia taip pat galioja dėsnis: kuo patraukliau bus pateikta tokia prekė, tuo greičiau atsiras puikus jos pirkėjas. Sėkmingai pardavusieji būstus teigia, kad tinkamai pristatyti tokią prekę galima keliais etapais. Pirmasis – tai atidus skelbimo sukūrimas. Antrasis – tinkama komunikacija su potencialiais pirkėjais.
 
Svarbiausia – atkreipti dėmesį
 
Internete galima rasti begales pačių įvairiausių būsto skelbimų. Tačiau vieni jų peržiūrimi daugybę kartų, o kiti – vos kelis. Su tokia problema susidūrė ir vilnietė Inga. Kai ji patalpino pirmuosius skelbimus, nesulaukė beveik jokios reakcijos. Tuomet moteris ėmė domėtis, kaip galėtų juos patobulinti ir patraukti dėmesį.
 
„Pirmiausia aš peržvelgiau daugiausia peržiūrų sulaukusius skelbimus. Jau visai netrukus supratau, kad butu pardavimas – tai atidumo ir kūrybiškumo reikalaujantis procesas. Todėl teko perrašyti savo skelbimus“, - pasakoja vilnietė. Ji pateikė keletą patarimų: „Tiems, kurie svajoja apie greitą tikslo įgyvendinimą, siūlyčiau atkreipti dėmesį į skelbimo tekstą. Jis turi suteikti visą reikiamą informaciją: buto kainą, komunalinių mokesčių dydį, atstumą iki artimiausios parduotuvės, vaikų darželio, mokyklos ar tiesiog iki miesto centro. Taip pat verta akcentuoti buto erdvumą, jaukumą, gerą įrengimą.“
 
Patrauklus, informatyvus tekstas, pasak Ingos, turėtų būti papildytas nuotraukomis. „Pastebėjau, kad su nuotraukomis esantys skelbimai sulaukia gerokai daugiau peržiūrų. Verta pasistengti, kad buto atvaizdai būtų kokybiški, didelės raiškos. Juk tai – geriausias įrodymas, kad butas vertas skaitytojo dėmesio“, - nuomone dalijasi Inga. Taigi, sėkmę atneš atidžiai, nuosekliai sukurtas skelbimas. Tačiau įvaizdis kuriamas ne vien skelbimu.
 
Bendravimo su klientu ypatumai
 
Klaipėdiškis Andrius teigia, kad sėkmingas butų pardavimas – tai ne vien gero skelbimo nuopelnas. Pasak jo, itin svarbu, kad galimas pirkėjas pajustų pasitikėjimą. „Pats esu susidūręs su prekyba ne kartą, todėl puikiai žinau, jog malonus, draugiškumu ir pagarba grįstas bendravimas yra išties naudingas. Juk gera nuotaika skatina imtis veiksmų žymiai labiau“, - sako Andrius.
 
Geri bendravimo įgūdžiai turėtų atsiskleisti tiek telefonu, tiek jau susitikus su galimu pirkėju. „Susitikimas yra geriausia proga atskleisti, koks šaunus jūsų parduodamas būstas. Todėl svečiui derėtų parodyti visus buto privalumus. Kad butu pardavimas nebūtų toks formalus, pasiūlykite kavos ar arbatos, papasakokite, kas jums patiems patinka šiame būste. Sukelkite šiek tiek pavydo, kad gyvenote tokioje geroje vietoje“, - šypteli klaipėdiškis.
 
Tokie patarimai – paprasti, tačiau išties veiksmingi. Tai įrodo pati kalbintųjų patirtis. Ingai dvejų butu pardavimas truko pusę metų, o Andriui – dar mažiau. Taigi, siekiant greito ir sėkmingo rezultato verta skirti laiko išties patrauklaus skelbimo sukūrimui, o įspūdį susitikus su pirkėju turėtų papildyti išsamūs, nuoširdūs komentarai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą